2019
Aprīlis
13-14.04 – Maardu, Vile, tiesnesis: Inga Jarv (EST)
13-14.04 – CACIAg Panevėžys (Lietuva), tiesnesis: Jūratė Miliūnaitė (LT); Svetlana Kreslina
20-21.04 – Maardu, TAKO, tiesnesis: Esa Muotka (FIN)
27-28.04 – Lokhva, SADE, tiesnesis: Bonnik Berthelsen (DK)
Maijs
04-05.05 – CACIAG Riga Mayors Cup 2019; Tiesnese: Sari Mikkila (FIN)
www.lagsak.lv
04-05.05 – Pērnava, tiesnesis:
11-12.05 – Viljandi, tiesnesis: Marko Makela (FIN)
18-19.05 – Spring cup, Upesciems, Latvija, AgiLatLand, tiesnese: Stefi Praakli (EST) www.sunusports.lv
18-19.05 – Viļņa, ABU2, tiesnesis: Lorenzo Celis (IT)
25-26.05 – Lokhva, Agility Arenguselts, tiesnesis:
Jūnijs
01-02.06 – Šauļi, Akela, tiesnese: Svetlana Krēsliņa (LV)
08-09.06 – CACIAg Tallina, A-koer; Tiesnesis:
15-16.06 – Pērnava, Minu Sober, Tiesnesis:
22-23.06 – Panevėžys, Džiugas, tiesnesis: Tomaš Glabazna (CZ)
29-20.06 – Pērvana, Parnu agility; Tiesnesis:
29-30.06 – Šauļi, Lietuva, Akela; Tiesnesis: Esa Muotka (FIN)
Jūlijs
05-07.07 – MORAVIA OPEN
06.07 – Rīga, Latvija, CACIAG, klubs “Mans Draugs” tiesnesis: Pavol Rohaček (Slovākija)
13-14.07 – Maardu, Vile, tiesnesis: Roman Lukac(SLO)
14-19.07 – Fionia Cup, Ringe on Funen, Dānija; tiesnesis:
20-21.07 – CACIAg Lokhva, Igaunija, Sade; Tiesnesis Bernd Huppe(AUT)
19-22.07 – EUROPEAN OPEN, Sportcentre Papendal, Netherlands
Augusts
03-04.08- Pērnava, Minu Sober, Tiesnesis
03-04.08- CACIAg Balkunai, ABU2, Tiesnesis: Wolfgang Tieber (AT)
10-11.08 – Pērnava, Parnu agility, Tienesis:
17-18.08 – Sārema, Igaunija, Tienesis:
17-18.08 – Riga Cup, CACIAG, AgiLatLand, tiesnesis: Manca Mikec (SLO). www.sunusports.lv
24-25.08 – CACIAg Luige, Igaunija, TAKO; Tiesnesis
24.08 – Kleboniškis, Lietuva; Tiesnesis
31.08-01.09 – Viljandi, VILE; Tienesis: Jari Suomalainen (FIN)
31.08-01.09 – Kauņa, Iltys; Tienesis:
Septembris
01.09.- Mežciems, Rīga, klubs “Mans Draugs”, tiesnese: Solvita Možeika (LV)

07-08.09 – Viljandi, VILE; Tienesis: Jessi Landen (FIN)
14-15.09 – Maardu, A-koer; Tienesis:
19-22.09 – AWC, Turku, Somija ; Tieneši: Sari Mikkila (FIN);
28-29.09 – Vastse-Kuuste, Agility Arenguselts, tiesnesis: Esa Muotka (FIN)
Oktobris
12-13.10 – Maardu, TAKO, tiesnesis:
19.10- Zaķumuiža, Latvija, tiesnesis: www.lagsak.lv
26-27.10 – CACIAg Panevėžys, Džiugas, tiesnesis: tiesnesis: Roman Lukac(SLO)
26-27.10 – Vastse-Kuuste, Agility Arenguselts, tiesnesis: Inga Jarv (EST)
Novembris
2-3.11 Autumn Cup, AgiLatLand, tiesnesis: Philipp Muller-Schnick (DE) www.sunusports.lv
09-10.11 – Vastse-Kuuste, Agility Arenguselts, tiesnesis: Indrek Tirmaste (EST)
16-17.11 – Maardu, TAKO, tiesnesis:
23-24.11 – Vastse-Kuuste, SADE, tiesnesis: Sascha Grunder (CH)
Decembris
01.12- Zaķumuiža, Latvija, tiesnesis:
www.lagsak.lv
07-08.12 – Vastse-Kuuste, VILE, tiesnesis:
07-08.12 – Balkunai, ABU2, tiesnesis:
21-22.12 – Vastse-Kuuste, Agility Arenguselts, tiesnesis: