IT speciālists, uzņēmumu vadītājs, grāmatvedis, pedagogs, biologs, mārketinga speciālists, skolnieks, pārdošanas menedžeris.
Viens jauns un aktīvs, otrs – kautrīgs un mierīgs, cits – vitāls un dzīvespriecīgs, daži aizdomu pilni un nerunīgi. Jā, mēs esam dažādu profesiju, raksturu, horoskopa zīmju un vecuma cilvēki, bet mūs visus vieno ADŽILITI- mīlestība pret mājas mīluļiem un vēlme pēc garas darba dienas satikties un kopā izpriecāties, apspriest savu mīluļu nerātnības un izdarības, padalīties ar viņu sasniegumiem un izrunāties par mums svarīgām lietām.
Mēs esam profesionāli sportisti un vienkārši veselības grupas audzēkņi. Katram ir savi personiskie mērķi – vieniem uzvara Adžiliti Pasaules čempionātā, otriem – atrast kopīgu valodu ar savu četrkājaino draugu un vienkārši izrauties no rutīnas. Dažādi mērķi, bet viens treneris.
Mēs esam entuziastu komanda, kura vēlas aktīvi pavadīt savu brīo laiku kopā ar saviem mājas mīluļiem. A mor vincit omnia- Mīlestība uzvar visu. Esam pārliecināti, ka tikai caur mīlestību un pacietību var atrast kopīgu valodu ar saviem mājas četrkājaiņiem.
Mūsu sportisti

Mūsu sportisti

Trenere

Trenere