Suns un saimnieks sporta ringā kā lieliska komanda, goda pjedestāls, prieks par sadarbību un uzvarām – tas viss ir paveicams ikvienam, tomēr ceļs līdz tam ved caur apmācību!!!

         Piedāvājam apgūt pamatpaklausības elementus, uzlabot kontaktu un lietderīgi pavadīt laiku kopā ar savu suni. Kontrolējams suns un savstarpējā sapratne radīs priekšnoteikumus gan labākai sadzīvošanai ikdienā, gan labākām sekmēm jebkurā sporta veidā – agility, frisbee (lidojošā šķīvīša ķeršana), freestyle (dejas ar suņiem) u.c. Interese un vēlme padziļināti nodarboties ar paklausību ļaus kārtot BH (suns – kompanjons) testu vai iesaistīties tādos sporta veidos kā Obedience jeb Paklausība vai OB-rallijs jeb Paklausības rallijs.
          Pozitīvās apmācības metodes padara šo procesu patīkamu un aizraujošu kā saimniekam tā sunim. Sākt mācības ar savu suni var vienmēr – vislabāk līdzko kucēns ienācis mājā, bet nekad nav par vēlu uzlabot attiecības ar četrkājaino draugu un padarīt kopdzīvi interesantāku, nodarbinot gan prātu, gan ķermeni.

LKF apmācības treneris, kinologs Lauma Zutere, tel.29456024

SVARĪGI

Suns uzlabo atmosfēru ik katrā ģimenē, attīsta bērnos empātiju, māca rūpēties par citiem. Mēs atbalstām suņa ienākšanu ģimenēs ar bērniem un bērnu darbošanos ar to. Tādēļ spēkā ir īpaši piedāvājumi daudzbērnu ģimenēm un bērniem, kas mūsu klubā nodarbojas ar adžiliti!!!