Adžiliti tas ir veselīgi gan saimniekiem, gan viņu suņiem, uzlabo kontaktu starp suni  un saimnieku, kā arī nes daudz daudz daudz pozitīvu emociju…

Vārds, uzvārds: Anna Vinogradova
Dzimšanas diena: 1983.g. 28. jūnijs
Horoskopa zīme: Vēzis
Nodarbošanās:Key account manager
No kura gada nodarbojas ar adžiliti:no 2011. gada
Suņa šķirne: Baltais šveices aitu suns
Suņa vārds: Ariadna Pathfinder Sardogs
Mājas vārds: Mira
Dzimšanas diena: 17.09.2010
Kategorija:LARGE (jeb Standarts)
No kāda vecuma suns sāka apmeklēt adžiliti treniņus:
Suņa rakstura īpašības:Patīk jebkuras aktivitātes
Suņa “nedarbi”: Mira ir pārliecināta, ka tādi viņai nav. Bet patiesībā viņai patīk „stāstīt” visiem klātesošajiem par to, cik nelaimīga viņa ir, gaidot savu kārtu paskriet adžiliti trasi. Mūsu kolekcijā ir trīs sagrauztas pavadas.
Adžiliti sasniegumi:Lielu sasniegumu pagaidam nav, bet katrā treniņā baudām processu.
Īss apraksts: Mums ar Miru patīk vairākas aktīvitātes ar suni: meklēšanas-glābšanas dienests, starptautiskā paklausība (obedience), suņu frisbijs, triki, braukšana ar riteni, peldēšana..un protams viena no mīļākajām aktivitātēm ir adžiliti.
Ar adžiliti nodarbojos, tāpēc, ka ofisa darbiniekiem IR jākustas pēc garas darbadienas, tāpēc , ka suņiem ir arī daudz jākustas pēc saimnieku garās darba dienas un pats galvenais iemesls – tās ir pozitīvās emocijas, kā arī adžiliti palīdz uzlabot hendleriem atmiņu un uzlabot iemaņas ātri pieņemt lēmumus kustībā, suņiem attiecīgi ātri reaģēt. Adžiliti – tas ir veselīgi gan saimniekiem, gan viņu suņiem, uzlabo kontaktu starp suni un saimnieku, kā arī nes daudz daudz daudz pozitīvu emociju. Kopš sāku nodarboties ar adžiliti, es satiku vairākus interesantus domubiedrus, parādījās vēl viens hobijs, pastiprinājās komandas gars mūsu tandēmā ar suni.