Ceturtā diena Spānijā!!!

 Žēl…bet beidzies adžiliti gada grandiozākais pasākums Adžiliti Pasaules Čempionāts  Spānijā, Saragosā….

Latvijas komanda ļoti labi pastrādāja un ieguva 7. vietu  LARGE komandu divu trašu kopvērtējumā.  7. vieta no 36 komandām!!! Esam lepni par mūsu sportistiem: Svetlanu Krēsliņu, Jūliju Kampusi un Jekaterinu Akimovu.

Apsveicam Jūliju Kostecku ar Kiru, vienīgo ar Velsas korgija kardigana pārstāvi Adžiliti Pasaules Čempionātā 2016 ar 45. vietu individuālāja Jumping trasē no 97 dalībniekiem. Ļoti labs rezultāts!!! Lepojamies!!!

Apsveicam Ramintu Žilinskaiti ar Zaru ar 32. vietu kopvērtējumā no 97 dalībniekiem!!! Malači!! Kā arī individuālājā Agility trasē Kiru ar 27. vietu un Zaru ar 40. vietu no 97 dalībniekiem!!!

Un galvenais sasniegums šajās sacensībās – Jekaterinas Akimovas 9. VIETA divu trašu kopvērtējumā  no 145 dalībniekiem! Tas ir brīnums..nē, tas ir Jekaterinas Akimovas cītīgo  treniņu rezultāts!!! Bučas un apsveikumi Tev un Tavam lieliskajam sunim borderkolijam Meni !!!!!!!!!!!!!!!!!

Atmiņas par šo pasākumu vēl ilgi dzīvo sportistu dvēselēs…Bet tagad iestājies laiks analīzēt savus rezultātus un izdarīt secinājumus lai noskrietu vēl lābāk!!!!

agility-large-250916 agility-small-250916 kira-and-japan-kira