Adžiliti ir lielisks atpūtas veids, kur vienlaicīgi var apvienot lietderīgo ar patīkamo…

Vārds, uzvārds: Elita Umbraško
Dzimšanas diena: 30. jūnijs
Horoskopa zīme: Vēzis
Nodarbošanās:Grāmatvede
No kura gada nodarbojas ar adžiliti:kopš 2010.gada aprīļa
Suņa šķirne: Vācu pinčersŠeltijs
Suņa vārds: Rivendells Laxmi LauritaFlyland Total Trinity
Mājas vārds: LaxmiLeta
Dzimšanas diena: 18.06.200919.12.2012
Kategorija:LARGE (jeb Standarts)MIDI
No kāda vecuma suns sāka apmeklēt adžiliti treniņus:no 10 mēnešu vecumano 4 mēnešu vecuma
Suņa rakstura īpašības:„Memmes meitiņa”, viena saimnieka suns, ļoti patīk sagādāt man prieku.Pret cilvēkiem labsirdīga, bet atturīga, draudzīga pret suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem. Ļoti enerģisks un aktīvs suns. Vienmēr kustībā, cenšas piedalīties visos darbos un pasākumos. Ļoti patīk skriet adžilitī, nevis tāpēc, ka man tas patīk, bet gan tāpēc, ka viņai tas sagādā patiesu baudu un prieku.Pret cilvēkiem labsirdīga, ļoti komunikabla un labprāt „ parunājas” ar katru, kurš pievērš uzmanību, draudzīga pret suņiem, kaķiem un citiem dzīvniekiem.
Suņa “nedarbi”: Principā ļoti bezproblemātisks suns, izņemot vienu „vājību”- ārpus mājas pastāvīgi atrodas dažādu „gardumu” meklējumos, kurus pamanās atrast un notiesāt acumirklī. Nedarbiem īsti laikam nav pieticis brīvā laika. Treniņos parasti noskrienas tā, ka nedarbi vairs nav prātā. Viena „vājība” gan tomēr ir, ar kuruir jāsamierinās. Letai tik ļoti patīk skriet adžilitī, ka emocijas izpaužas skaļi rejot gan tad, kad skrien pati, gan tad, kad to dara citi. Tā pagājušajā gadā tika pie nominācijas „laukuma zelta balss”…
Adžiliti sasniegumi:Daudzu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sacensību laureāte.Letai nesen palika tikai divi gadi, neskatoties uz to esam jau tikuši līdz A3 kategorijai un veiksmīgi konkurējam ar daudz vairāk pieredzējušiem pāriem gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā.
Īss apraksts: Adžiliti ir lielisks atpūtas veids, kur vienlaicīgi var apvienot lietderīgo ar patīkamo. Šis sporta veids ļauj apvienot vienlaicīgi gan rūpes par savu, gan savu mīluļu fizisko formu un veselību, lieliski uzlabo saimnieka un suņa savstarpējās attiecības, socializē suni, iemāca to uzvesties sabiedrībā. Bet svarīgākais, tas ir interesanti un aizraujoši abiem, ja vien jūs interesē iespēja darboties kopā ar savu mīluli. Kopš pusaudžu gadiem man ir bijuši suņi, ar kuriem esmu vienmēr nodarbojusies ar dažādiem apmācības veidiem, taču adžilitībeidzot ir tā aktivitāte, kurā esmu spējusi apvienot ļoti daudzas lietas. Mans dzīvesveids ir kļuvis daudz veselīgās, apmeklējot treniņus esmu vienlaicīgi „nošāvusi” divus zaķus, nodarbinu fiziski ne tikai savu suni, bet, kas ir ne mazāk svarīgi, arī pati sevi, tam nekad agrāk nepietika ne laika, ne arī gribasspēka. Man svarīgi ir arī tas, ka treniņos pilnībā spēju „atslēgties” no darba un ikdienas rūpēm, tā atpūšoties arī garīgi. Vēl apmeklējot sacensības dažādās valstīs, ceļoju kopā ar saviem suņiem, tas ir lieliski, jo varam būt kopā.