Adžiliti sports nodrošina Jūsu suņiem interesantu un aktīvu dzīvesveidu…

Vārds, uzvārds: Gunita Romanovska
Dzimšanas diena: 1971.gads 10.novembris
Horoskopa zīme: Skorpions
Nodarbošanās:Skolotāja
No kura gada nodarbojas ar adžiliti:kopš 2014.gada
Suņa šķirne: PapillonsPapillons
Suņa vārds: Snow Danwest Kingdom KatrineHarmony FlyGrace
Mājas vārds: KetaGreisa
Dzimšanas diena: 12.01.2014.24.12.2015.
Kategorija:MINIMINI
No kāda vecuma suns sāka apmeklēt adžiliti treniņus:no 1.2 gadu vecumano 1 gadu vecuma
Suņa rakstura īpašības:Priecīga, ļoti uzticīga, nedaudz bailīgaPriecīga, neprātīga, azartiska, diezgan nedroša, trūkst uzmanības, koncentrēšanās
Suņa “nedarbi”: Tādu nav. Varbūt reizēm traucē viņas spītība. Mājās visu pieskata, dusmojas, ja citi suņi ārda māju. Bet ļoti rūpējās par pārējiem suņiem – izmazgās austiņas, actiņas u.tml.
Galvā vējš. Patīk trakot, patīk izdomāt jaunas spēles, piemēram, suņu florbolu. Provocē citus suņus uz trakulībām. Neieredz svešus suņus, ļaunus cilvēkus – spēj tos atpazīt un apriet līdz ģībonim.
Adžiliti sasniegumi:Godalgotas vietas A0, A1, A2. Augstākais sasniegums A3 – 3.vieta.Godalgotas vietas A0
Īss apraksts: Adžiliti sportu izvēlējos, lai maniem suņiem būtu interesants un aktīvs dzīvesveids. Iesaku katram, jo saimniekam būtu vieglāk ar savu suni, un suns kļūst uzticīgāks. No adžiliti esmu daudz iemācījusies, mani aizrāvis šis sporta veids!!!

Adžiliti sportu izvēlējos, lai maniem suņiem būtu interesants un aktīvs dzīvesveids. Iesaku katram, jo saimniekam būtu vieglāk ar savu suni, un suns kļūst uzticīgāks. No adžiliti esmu daudz iemācījusies, mani aizrāvis šis sporta veids!!!