Adžiliti ir sporta veids, no kura var viegli iegūt pozitīvu atkarību …

Vārds, uzvārds: Ksenija Diča
Nodarbošanās:Farmācija
No kura gada nodarbojas ar adžiliti:kopš 2014.gada
Suņa šķirne: Šeltijs un Angļu kokerspaniels (woker)
Suņa vārds: Flyland Pinkie Pie un Kato de Canaon
Mājas vārds: Kimi un Rio
Dzimšanas diena: 14.12.2019 un 20.04.2023
Kategorija:MEDIUM
No kāda vecuma suns sāka apmeklēt adžiliti treniņus:no dzimšanas
Suņu rakstura īpašības:Draudzīgi, aktīvi, skaļi
Suņa “nedarbi”: Rio ir izcils remontdarbu meistars. 🙂 Ja Jums mājās nepieciešams atplēst tapetes no sienas, viņš ar prieku palīdzēs.
Adžiliti sasniegumi:Kimi ir piedalījusies gan lielās sacensības, gan vietējas ar labiem rezultātiem. Piedalījusies Moravia Open un Pasaules čempionātā.
Kāpēc nolēmu nodarbojaties ar adžiliti?Pēc 10 gadiem varu droši teikt, kas adžili ir kļuvis par manu dzīvesveidu. Tā ir neatņemama mana dzīves sastāvdaļa, un ir grūti iedomāties, cik garlaicīga būtu dzīve bez adžiliti.
Kāpēc citiem suņu saimniekiem būtu vērts izmēģināt adžiliti treniņus?Noteikti visiem es neieteiktu… Taču ja esat gatavi, ka jūsu dzīvē var paradīties vairāk nekā viens suns, jums ir brīva nauda un laiks, tad noteikti izmēģiniet! Adžiliti nav vecuma, ātruma vai izskata ierobežojumu.

P.S. Vienmēr atcerieties, ka adžiliti ir sporta veids, no kura var viegli iegūt pozitīvu atkarību. 🙂

Kas ir mainījies, kopš nodarbojos ar adžiliti?Ar adžiliti nodarbojos no 16 gadu vecuma. Ja manā dzīvē nebūtu adžiliti, tā būtu pilnīgi cita dzīve…
Mana māja noteikti būtu tīrāka, es brauktu ar cita modeļa auto un pilnīgi noteikti brīvdienas un vakarus es pavadītu ar draugiem, nevis treniņos 🙂