Adžiliti ļoti aizrauj un ierauj sevī …

Tā ir lieliska iespēja ne tikai suni nodarbināt fiziski un mentāli, bet arī pašam izveidot ar suni saikni un tuvību, kas nevienam citam nebūs

Vārds, uzvārds: Toms Barons
Nodarbošanās:Finanšu sfēra
No kura gada nodarbojas ar adžiliti:Sāku 2018.g ar Auroru (Ungāru vižla).
Šobrīd trenējos kopā ar Tundru (borderkolliju).

Pajautājot mūsu trenerei Svetlanai, kam ir gājis visgrūtāk, vienreiz viņa atzina, ka man ar Auroru. Taču sapratām, ka Aurora ar adžiliti nodarbojas mana, bet ne sava prieka pēc. Tāpēc tagad ļaujam Aurorai baudīt viņas bezbēdīgo suņu dzīvi un darīt to, kas vislabāk viņai patīk – skriet pa mežu ar labāko draugu Māršalu.

Suņa šķirne: Borderkollijs
Suņa vārds: Bohemia Grant Cheers To Tundra
Mājas vārds: Tundra
Dzimšanas diena: 07.02.2023
Kategorija:intermedium
No kāda vecuma suns sāka apmeklēt adžiliti treniņus:Tundru sākām vest uz adžiliti treniņiem pavisam agri, varētu būt ap 4 mēnešu vecumu. Vispirms tikai ņemot līdzi uz Auroras treniņiem, lai pierod pie vietas, atmosfēras un socializējas.
Suņa rakstura īpašības:Tundra ir ārkārtīgi mīļa, tik tiešām negaidīti mīļa … Atliek apsēsies, ka viņa jau būs klēpī un bakstīs ar purnu, lai viņu mīļojam. Viņa ir arī centīga, diezgan emocionāla un jutīga. Viņai ir liels dzinulis, ļoti trako, kad treniņos skrien citi suņi, būtu labāk to enerģiju likusi savas trases skrienot.
Suņa “nedarbi”: Patīk parevidēt miskasti, ārā ēst no zemes, taču viņas nedarbi nav salīdzināmi ar to, ko piedzīvojām Auroras “bērnībā”, kad bija pat gadījums, ka pārgrauza interneta vadu, nerunājot nemaz par apēsto kurpju daudzumu. Bet līdz ar to arī esam iemācījušies aiz sevis novākt lietas, tādēļ Tundrai nebija tik viegli strādāt nedarbus.
Adžiliti sasniegumi:Ar Auroru tikām līdz A2, ir arī medaļas, taču dažas no tām tādas nepelnītas- iegūtās ne tādēļ, ka bijām labākie, bet gan tādēļ, ka pārējie bija vienkārši sliktāki.

Sacensībās Auroras “īpašais” izgājiens bija aizskriet prom no trases, noteikti esam starp līderiem šajā kategorijā.

Kāpēc nolēmu nodarbojaties ar adžiliti?Jo tā ir lieliska iespēja ne tikai suni nodarbināt fiziski un mentāli, bet arī pašam izveidot ar suni saikni un tuvību, kas nevienam citam nebūs. Adžiliti ļoti aizrauj un ierauj sevī
Kāpēc citiem suņu saimniekiem būtu vērts izmēģināt adžiliti treniņus? Varētu atkārtot jau iepriekš teikto, bet iesaku pamēģināt kaut vienu reizi un tad gribēsies vēl vienu, un tad vēl vienu … ir milzu gandarījums redzēt suņa progresu, un, ja pat sākumā šķiet, ka mans suns to nekad nevarēs iemācīties – ar treniņiem, centību un pūlēm viss ir iespējams.
Kas ir mainījies, kopš nodarbojos ar adžiliti? Nu mums mājās ir ne tikai 1, bet jau 2 suņi