05.10.2017. – Adžiliti pasaules Čempionāta pirmā diena!!

Šodien plkst. 15.30 (pēc mūsu laika) Latvijas karogs plīvoja Adžiliti Pasaules Čempionāta 2017 atklāšanas ceremonijā!!!

Pēc atklāšanas ceremonijas plkst. 16.30 (pēc mūsu laika), sākās sacensības – komandas JUMPING trases suņiem LARGE kategorijā!! Tiesnesis – Petr Pupik! Latviju pārstāvēja sekojošie sportisti: Svetlana ar borderkolliju  Listu un Salsu, Karina ar borderkolliju  Gepu, Natālija ar borderkolliju  Čili.

Kopumā Adžiliti Pasaules Čempionātā 2017 LARGE kategorijas komandas pārstāv 37 valstis (Poland, Groatis, Chile, Hungary, Sweden, Japan, China, Serbia, Germany, Belgium, Czech Republic, France, Spain, Netherlands, USA, Greece, UK, Brazil, Canada, Lithuania, Austria, Luxemburg, Switzerland, Portugal, Norway, Slovenia, Ukraine, South Africa, Russian Federation, Argentina, Italy, Colombia, Slovakia, Estonia, Finland, Denmark)!

Trase Jumping Large no Petr Pupik izaicināja ātrumu, azartu un veiksmi!!

Rezultāti: Latvijas komanda TEAM Jumping Large 9 vieta no 37. Ideāls rezultāts!!!! Paldies Latvijas sportistiem par skaistiem startiem!!

Latvijas komandā ir visskaistākās meitenes un zēni un visgudrākie suņi!!! Lepojamies ar Jums! Paldies Jums par milzīgu ieguldījumu adžiliti attīstībā!!!

Apsveicam mūsu draugus no Igaunijas ar izcīnīto 3. vietu!!! Malači, labs darbs, prieks par Jums!!

Uz pjedestāla 1. vieta – ČEHIJA, 2. vieta – VĀCIJA, 3.vieta – IGAUNIJA