06.10.2017. – Adžiliti pasaules Čempionāta otrā diena!!

TEAM JUMPING MEDIUM

TEAM JUMPING MEDIUM starti ar tiesnesi Mirja Lapanja īstais izaicinājums, kas prasīja no sportistiem uzmanību, lielas koncentrācijas spējas, un ilgstošu pieredzi adžiliti.

Latviju pārstāvēja sekojošie sportisti: Elita ar šeltiju Letu, Svetlana ar šeltiju Stels, Tatjana ar šeltiju Mors, Lidija ar šeltiju Summer!!!Latvijas ieguva 11. vietu no 31 komandām! Malači!!!

Rezultāti: http://results.kacr.info/10_R_Jumping%20Squads%20Medium%20.html

Komandas MEDIUM kategoriju pārstāvēja 31 valstis: Finland, Ukraine, South Africa, Poland, Netherlands, Brazil, Germany, Hungary, Colombia, Japan, Denmark, France, Lithuania, Belgium, Latvia, Canada, USA, Slovenia, Estonia, Italy, UK, Austria, Sweden, Norway, Spain, Czech Republic, Switzerland, Luxembourg, Portugal, Russian Federation, Slovakia!

TEAM JUMPING SMALL

 Trase TEAM JUMPING SMALL ar tiesnesi Petr Pupik kā vienmēr patīkama, laba un ātra, Latviju pārstāvēja sekojošie sportisti: Svetlana ar šeltiju Ru, Jūlija ar kardiganu Kiru, Lidija ar Varju, Viktors ar Loru.

Latvijas ieguva 12. vietu no 33 komandām! Latvijas sportisti ar saviem izcilajiem panākumiem, neatlaidību un mīlestību pret adžiliti pašaizliedzīgi nes mūsu valsts vārdu!!! Malači!!!

Rezultāti: http://results.kacr.info/9_R_Jumping%20Squads%20Small%20.html

Trase TEAM JUMPING SMALL no Petr Pupik

Komandas SMALL kategoriju pārstāvēs 33 valstis: Finland, Ukraine, South Africa, Poland, Netherlands, Brazil, Germany, Hungary, Colombia, Japan, Denmark, France, Lithuania, Belgium, Latvia, Canada, USA, Slovenia, Estonia, Italy, UK, Austria, Sweden, Norway, Spain, Czech Republic, Switzerland, Luxembourg, Portugal, Russian Federation, Belarus, Slovakia, Argentina!

TEAM AGILITY LARGE

 Trase TEAM AGILITY LARGE ar tiesnesi Mirja Lapanja gaidīja tikai īstus adžiliti profesionāļus un veiksmīniekus!

Latviju pārstāvēja sekojošie sportisti: Svetlana ar borderkolliju  Listu un Salsu, Karina ar borderkolliju  Gepu, Natālija ar borderkolliju  Čili.

Diemžēl Latvijas sportisti nenoskrēja kā gribēja un varēja, bet 14 vieta no 37 komandām ir ļoti labs rezultāts! Apsveicam no visas sirds!

Rezultāti: http://results.kacr.info/13_R_Agility%20Squads%20Large%20.html

Trase TEAM AGILITY LARGE no Mirja Lapanja

TEAM AGILITY MEDIUM

Nobeigumā izlozēja veiksmi TEAM AGILITY MEDIUM ar tiesnesi Petr Pupik! Latviju pārstāvēja sportisti: Elita ar šeltiju Letu, Svetlana ar šeltiju Stels, Tatjana ar šeltiju Mors, Lidija ar šeltiju Sējaummer!!! Latvijai izdevās izcīnīt 18 vietu no 31 komandām! Apsveicam!

Rezultāti: http://results.kacr.info/14_R_Agility%20Squads%20Medium%20.html

Trase ar Petr Pupik 🙂

Turam īkšķus par Latvijas izlases komandu!